Vēstule no Ukrainas

Dārgie kolēģi!

Vissiltākie sveicieni no Ukrainas Bībeles biedrības!

Ir Ukrainas pilna mēroga kara 840. diena. Visi Bībeles biedrības darbinieki un viņu ģimenes ir drošībā, lai gan pēdējā laikā situācija vairākos apgabalos ir vēl vairāk pasliktinājusies, īpaši Harkivā un tās provincē. Bībeles biedrības filiāle Harkivā atrodas pretējā pilsētas pusē, tāpēc tā atrodas tālāk no visvairāk skartajām teritorijām. Daži no mūsu darbiniekiem, tostarp Oļegs, kurš drosmīgi gatavo visas fotogrāfijas un video, ko mēs kopīgojam no šīs valsts daļas, un viņa ģimene arī dzīvo tajā pusē. Joprojām vajadzīga liela drosme un izturība, lai turpinātu kalpot šajā pilsētā, regulāru vadāmo bumbu sprādzienu vidū. Tāpēc, lūdzu, paturiet mūsu komandu savās lūgšanās! Arī Hersonai katru dienu uzbrūk, un tā tiek pārvērsta par drupām. Diemžēl nesen Hersonā tika nopietni bojāta viena mūsu bijušā darbinieka māja. Par laimi, mājā neviena nebija, taču tas ir liels zaudējums šai ģimenei.

Bībeles biedrība turpina nodrošināt ukraiņu cilvēkiem Svētos Rakstus, jo vajadzība pēc Bībelēm arvien pieaug un pieaug. Pēdējā laikā pastiprinās Krievijas spēku uzbrukumu līmenis visā frontes līnijā (kas joprojām stiepjas vairāk nekā 1500 km garumā). Tā kā energosistēma ir būtiski bojāta, gandrīz ik dienu visā valstī notiek elektrības padeves pārrāvumi. Nesenie uzbrukumi civiliem objektiem, piemēram, celtniecības preču lielveikalam un tipogrāfijai Harkivā, kas paņēma vairākas dzīvības, vēl vairāk padziļināja sabiedrības vispārējo traumu. Starp citu, mūsu Bībeles biedrība šo tipogrāfiju regulāri izmantoja Jaunās Derības un citu Bībeles daļu iespiešanai.

Lūdzu, aizlūdziet par gaidāmo miera konferenci Šveicē, lai tā varētu tuvināt mūs šī šausmīgā kara atrisinājumam! Mēs arī būtu pateicīgi, ja jūs dalītos šajā vajadzībā ar saviem lūgšanu partneriem un kopienām.

Sirsnībā

Rostislavs Stašuks, Ukrainas Bībeles biedrība

Ukraiņu kolēģi uzrakstījuši arī citus lūgumus aizlūgt. Palīdzēsim ar savām lūgšanām!

  • Lūdziet Dievu par ģimenēm, kuras vairāk nekā divus gadus šķir karš! Vairāk nekā 8 miljoni sieviešu ar bērniem atrodas dažādās pasaules valstīs, savukārt viņu vīri ir Ukrainā un cīnās ar ienaidnieku.
  • Lūdziet par frontes priekšējās līnijās mobilizētajiem, par viņu mīļajiem, kuri lūdz un uztraucas, katru rītu ar nepacietību gaidot “+” zīmi kā zīmi, ka viņi ir dzīvi!
  • Lūdziet, lai Dievs sargā katru dzīvību un dāvā priecīgu atkalredzēšanos ar saviem mīļajiem!
  • Lūdziet par cilvēku salauztajām sirdīm, kas cieš un raud par saviem sakropļotajiem, ievainotajiem un mirušajiem radiniekiem un mīļajiem!
  • Lūdziet, lai Dievs sargā mūsu sirdis, lai mēs paši sevī nenocietinātos, stāvot cīņā pret nepieredzētu nežēlību!
  • Lūdziet no Dieva brīnumu – taisnīgumu un mieru!