“Vai vari atrast mani Bībelē?” – iznākusi jauna grāmata bērniem

Latvijas Bībeles biedrība novembrī laidusi klajā jaunu bērnu grāmatu “Vai vari atrast mani Bībelē?”, kurā ir 12 populāri Bībeles stāsti un ilustrācijas, kurās jāmeklē kāds, kurš nonācis nepareizajā stāstā. Piemēram, Daniels ar lauvu pie Noa šķirsta, spēkavīrs Simsons kāzās Kānā u. c. Jauka un atraktīva šo Bībeles stāstu iepazīšana caur personu, dzīvnieciņu un dažādu priekšmetu meklēšana, kā arī zināms vērīguma treniņš garantēts. Cena 7 EUR.

Katru stāstu izstāsta kāds slavens Bībeles varonis no cita stāsta, kurš kaut kādā veidā nonācis nepareizajā darbības vietā. Bībeles varoņi cenšas saprast, kur atrodas. Arī mazais lasītājs – viens pats vai kopā ar kādu pieaugušo – var palīdzēt viņiem saprast, kas notiek.

Ienāc mūsu biroja grāmatu veikalā Tomsona ielā 2-16, ieeja no Nītaures ielas, darba dienas 9.00-16.00, tālr, 67412141. Vai pasūti e-veikalā. Cena 7 EUR.