Uzdāvini Bībeli savai draudzei!

Palīdzi Latvijai kļūt par gaišāku vietu, kur mums visiem dzīvot!

“ES ESMU pasaules gaisma.” (Jņ 5:12)

  • Iegādājies mūsu e-veikalā vai biroja grāmatu veikalā – Bībeli, Jauno Derību vai bērnu Bībeli un uzdāvini to savai draudzei! 
  • Sava grāmatas pasūtījuma sadaļā “Piezīmes” – norādi draudzi, kurai tu to gribētu dāvināt! Uzraksti, ka šī grāmata ir ziedojums!
  • Ja tu dzīvo ārpus Latvijas vai kādā citā Latvijas vietā un nevari to nogādāt savai draudzei, mēs sazināsimies ar draudzi un to izdarīsim! 
  • Ja tu samaksā par piegādi (iepriekš sazinoties ar mums, tālr. 67412141), nogādāsim to jebkurā pakomātā vai pasta nodaļā Latvijā! 

Mūsu e-katalogs: https://shop.bibelesbiedriba.lv/

Sazinies ar mums: projects@bibelesbiedriba.lv, tālr. 67412141

“Bībeles – tā ir svētība. Visu laiku saskaros ar to, ka draudzē ienāk cilvēki, kuriem nav Bībele.” Normunds Āboliņš, Ķekavas Vasarssvētku draudzes mācītājs

“Pagājušā gadā uz Svētdienas skolu atnāca bērns, kurš tūlīt prasīja, vai var dabūt Bībeli. Bībele – tā ir nepieciešamība draudzē. Pats bieži dāvinu Bībeles. Cilvēki tās bieži nevar atļauties nopirkt.”

Valdis Vircavs, Jelgavas Sv. Annas evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs

Dieva Vārds mums ļoti noderētu! Bez Vārda, jau nekā nav – tas ir darba instruments – gan lieliem, gan maziem. Savā darbā saskaros ar to, ka tiklīdz cilvēks piedzimst no augšienes, viņš sāk lasīt Bībeli. Un laukos tā daudziem nav.”

Ieva Zābaka, Saldus misionāre