Uz skolu ar somu

Šogad pirmo reizi kopā ar mūsu mīļajiem un atsaucīgajiem akcijas “Palīdzi dzīvot!” ziedotājiem sarūpējām bērnu Bībeles akcijai “Skola soma”. Tā ir iespēja mazo skolnieciņu somās blakus dažādiem skolas piederumiem kā krāsainu pārsteigumu ielikt bilžu grāmatu, kas stāsta par Dievu. Lielākajai daļai ģimeņu, kuras saņem šīs skolas somas, grāmata ir luksuss prece, ko tās nevar atļauties. Un kā uzskata Sarmīte Horste, evaņģēliskās vasarsvētku draudzes “Cerība” svētdiena skolas skolotāja – bērnu Bībele “atšķirībā no skolas piederumiem ir patiesi nezūdoša vērtība.” Kā apliecinājums, ka bērnu Bībeles tika uztvertas ne tikai ar sapratni, bet arī ļoti pozitīvām emocijām, skan kādu vecāku teiktie vārdi – “jūs ienesāt cerību mūsu ģimenē”. Tā ir cerība ne tikai šai ģimenei, bet arī mums un mūsu ziedotājiem, ka esam paveikuši labu un vajadzīgu darbu.

Akcijas laikā sadarbojāmies ar SOS bērnu ciematu asociāciju un evaņģēlisko vasarsvētku draudzi “Cerība”, kura katru gadu organizē evaņģelizācijas pasākumu “Uz skolu ar somu” Rīgā, Ropažos un Tukumā. 

Evaņģēliskā vasarsvētku draudze “Cerība” 300 bērnu Bībeles dāvināja 8 ģimenēm – kopā 10 bērniem no Ropažu novada (Zaķumuižā, Bajāros, Silakrogā), 9 ģimenēm Rīgā – Vecmīlgrāvī, 5 ģimenēm Olaines novadā, 21 ģimenei Āgenskalnā un citos Rīgas rajonos. Bībeles saņēma 41 bērniņš nedzirdīgo skolā Rīgā. Kopā skolas somas ar bērnu Bībelēm saņēma 100 bērni Rīgā un Rīgas apkārtnē, 100 bērni –  Tukumā un Tukuma novadā.

70 grāmatas nonāca pie bērniem divos SOS bērnu ciematos, divos SOS ģimeņu atbalsta centros, piecos SOS ārpusģimenes aprūpes atbalsta centros Rīgā, Bauskā, Valmierā, Gulbenē un Kuldīgā. 

Liels paldies visiem 199 ziedotājiem, kuri atbalstīja akciju “Palīdzi dzīvot!”, kopā saziedojot 5850 EUR! Pavisam kopā pie bērniem un viņu ģimenēm nonāca 373 bērnu Bībeles. Paldies organizācijai “Eastern Europe Mission” par bērnu Bībeli!

“Patiesi un no visas sirds pateicamies Bībeles biedrībai un ziedotājiem par šo iespēju svētīt bērniņus ar bērnu Bībelītēm, tā ļaujot gan bērniem, gan viņu mīļajiem iepazīt, satvert un ielaist savās sirsniņās vislielāko bagātību pasaulē – vienīgo Cerību, Glābēju Jēzu Kristu. Ģimenes izteica neskaitāmus, atzinīgus pateicības vārdus, bērnu sejiņās bija vērojams neviltots prieks un arī interese par to, “kas rakstīts lielajā, krāsainajā grāmatā?”. Lielākajai daļai no svētītajiem bērniņiem šī bija pirmā Bībelīte. Lai Dievs jūs bagātīgi svētī!” Sarmīte Horste, Kristus mīlestībā, ar cieņu, evaņģēliskās vasarsvētku draudzes “Cerība” Rīgā svētdienas skolas vadītāja un skolotāja