Grāmatu dāvinājums Latvijas kristīgajai aliansei bāreņiem

8. novembrī devāmies uz Mārupes ielu 16, uz Latvijas kristīgo aliansi bāreņiem (Alianse bāreņiem), lai tai nodotu 320 grāmatas. Sirsnīga pateicība visiem 234 ziedotājiem, kuri palīdzēja sarūpēt šo grāmatu dāvinājumu gan lieliem, gan maziem. Alianses darbinieki projekta TILTS ietvaros sniedz profesionālu emocionālu un praktisku atbalstu 70 audžuģimenēm Latvijā, kuras uzņēmušās rūpes par šobrīd apmēram 150 bērniem no zīdaiņa vecuma līdz 18 gadiem. Liels, liels paldies ziedotājiem, kuri saziedoja 5774,20 EUR! Uz tādu atbalstu pat necerējām.

TILTS komanda tic, ka “ ikviena bērna veiksmes stāsts ir viena gādīga pieaugušā attālumā.” Projektu vadītājs Kaspars Prūsis ir viens no šīs komandas: “Saņemt grāmatas, īpaši pirms Ziemassvētkiem ir ļoti jauki! Ziemassvētkos mēs katrai audžuģimenei gatavojam dāvanas. Grāmatas liksim šajās dāvanu kastēs. Liels paldies!”

Ļoti priecājamies par šo sadarbību, jo kā savu galveno vērtību alianse uzskata Bībeles autoritāti. Un tās darbinieki cieši tic, ka, neskatoties, uz daudzu ģimeņu postu un bērnu ciešanām, Dieva spēkā rodama atjaunošana un dziedināšana un, ka Viņš aicina ikvienu būt šo pārmaiņu nesējam.

Tu taču redzi mokas un sūrumu, tu pamani to un ņem savā rokā – tik uz tevi vārgdieņi paļaujas, bāreņu palīgs tik tu!”
Psalmi 10:14