Gada Bībeles cilvēks 2023/24

Piesaki savu Bībeles cilvēku 2023/24!

Latvijas Bībeles biedrība aicina draudzes, organizācijas un privātpersonas aizpildīt pieteikuma anketu un pieteikt savu gada Bībeles cilvēku! Aicinām dalīties ar savu stāstu par cilvēku, kurš (-a) tavā draudzē, pilsētā, ciemā, pagastā, skolā, slimnīcā, bibliotēkā, tavā ielā vai tavā mājā izplata Bībeli un tās nesto vēsti saviem līdzcilvēkiem. Bet varbūt tas ir kāds mākslinieks, rakstnieks, žurnālists utt., kura darbi stāsta par Bībeli?

Varbūt tas ir Imants Lancmanis, kurš glezno Bībeles sižetus vai Aldis Kalniņš, kurš savā izstādē “Kartona Baznīca” arī stāsta par Bībeli? Bet varbūt režisors Mārtiņš Eihe, kurš 2023. gadā iestudējis izrādi “Pusnakts šovs ar Jēsu Iskariotu”?

Bet varbūt tas ir kāds slimnīcas vai cietuma kapelāns (-e)? Vai kāds, par kuru vispār nespējam iedomāties. Priecāsimies par tavu pieteikumu vai vienkārši ieteikumu!

Bībeles cilvēks 2021/22 – Modrīte Stūre no Liepājas, kura mazajā Kalnišķu ciemā, kurā nav baznīcas, jau vairāk nekā 10 gadus brīvprātīgi vada Svētdienas skolu apkārtnes bērniem un dāvina viņiem un viņu vecākiem Dieva Vārdu.

Bībeles cilvēks 2022/23 – Ingrīda Briede, kura kopš kara sākuma Ukrainā sadarbībā ar ukraiņu priesteri un karavīru Sergiju uz Ukrainu nosūtījusi vairāk nekā 200 Bībeles, Jaunās Derības un bērnu Bībeles ukraiņu valodā. 2023. gadā I. Briede izdevusi grāmatu “Pavērojiet lillijas!”, kas vēsta par 19 Bībeles augiem.

Pieteikums

Nolikums