Gada Bībeles cilvēks 2022/23

Piesaki savu Bībeles cilvēku!

Sējējs izgāja sēt.” Mk 4:3

Aicinām dalīties ar savu stāstu par cilvēku, kurš (-a) tavā draudzē, pilsētā, ciemā, pagastā, skolā, slimnīcā, bibliotēkā, tavā ielā vai tavā mājā izplata Bībeli un tās nesto vēsti saviem līdzcilvēkiem, darot to nesavtīgi, arī ārpus sava darba laika un saviem darba pienākumiem – daloties ticībā, cerībā un mīlestībā.

Arī viens cilvēks kāda sirdī var iesēt mazu sinepju sēkliņu, kas iekrīt auglīgā zemē un izaug par varenu Dieva valstības koku. Varbūt šī mazā sēkliņa ir Bībele, kas ielikta kāda rokās, varbūt skaņdarbs, glezna, grāmata, izrāde vai kāds cits mākslas darbs.

Par 2021./22. gada Bībeles cilvēku kļuva Modrīte Stūre, kura jau 12 gadus netālu no Liepājas nelielajā Kalnišķu ciemā, kurā nav baznīcas, nesavtīgi, bez atlīdzības vada Svētdienas skolu Kalnišķu bērniem. Modrīte 2016. gadā lūdza palīdzību Bībeles biedrībai, lai varētu varētu bērniem uzdāvināt Bībeles. Modrīte Stūre: “Ko gan es varu viņiem iedot līdzi? Vienīgi to taustāmo Vārdu!”

Pieteikuma anketa

Nolikums