Dieva vārds slimnīcu COVID nodaļās

Vēlamies sniegt cerību uz atjaunotni un iekšēju mieru tiem, kuriem pašlaik klājas visgrūtāk – dāvināt Bībeles un Jaunās Derības kapelāniem slimnīcās, kurās ārstējas Covid slimnieki.

“Vairumam cilvēku nonākšana slimnīcā ir krīze. Dažiem dziļa, izmisuma un bezcerības pilna, citiem vidēja – raižu un nedrošības piesātināta. Tomēr visiem saasinās vajadzība pēc atbalsta, iedrošinājuma un mierinājuma. Tāpēc garīgais atbalsts ir īpaši būtisks. Paldies Jums par nesavtību un gatavību palīdzēt tiem, kam ir vēl grūtāk!” 

Kristīne Vanaga, Latvijas Infektoloģijas centra kapelāne

Grāmatas saņems Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Infektoloģijas centra un stacionāra “Gaiļezers” kapelānu dienests, kā arī P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas garīgās aprūpes dienests. Ja būs iespēja, dāvināsim arī citām slimnīcām.