Dieva Vārds mediķiem un pacientiem slimnīcu COVID nodaļās

Cerību uz atjaunotni un iekšēju mieru šogad vēlamies sniegt tiem, kuriem klājas visgrūtāk – mediķiem un Covid pacientiem. Vēlamies dāvināt Bībeles, Jaunās Derības un grāmatu “Pie rāmiem ūdeņiem” kapelāniem slimnīcās, kurās ārstējas Covid slimnieki.

“Vairumam cilvēku nonākšana slimnīcā ir krīze. Dažiem dziļa, izmisuma un bezcerības pilna, citiem vidēja – raižu un nedrošības piesātināta. Tomēr visiem saasinās vajadzība pēc atbalsta, iedrošinājuma un mierinājuma. Tāpēc garīgais atbalsts ir īpaši būtisks. Covid laiks cilvēkus aizklāj ar maskām un nosedzošiem tērpiem, samazinās pieskārieni bailēs no inficēšanās. Tāpēc šobrīd slimniekiem ir īpaši būtiskas bildes, krāsainība un arī sataustāmas lietas kā Bībeles un citas grāmatas. Covid laikā katrā ģimenē ir krīze un jaunas pārmaiņas. Tādēļ īpašs paldies Jums par nesavtību un gatavību palīdzēt tiem, kam ir vēl grūtāk!” 

Kristīne Vanaga, Latvijas Infektoloģijas centra kapelāne

Grāmatas saņems Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Infektoloģijas centra un stacionāra “Gaiļezers” kapelānu dienests, kā arī P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas garīgās aprūpes dienests. Ja būs iespēja, dāvināsim arī citām slimnīcām.