Dāvini Bībeli jauniešu “Alfai”!

Šopavasar īpaši bijis jādomā par jauniešiem Latvijā, par to, lai Dieva Vārds nonāktu tieši viņu sirdīs. Vardarbīgi konflikti, narkotikas, atkarības… Jaunjelgavas evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Edmunds Keidens, kurš jau daudzus gadus mēģina savā draudzē iesaistīt jauniešus, saka:

Es būtu priecīgākais cilvēks pasaulē, ja jauniešiem būtu interese par Dievu! Bet viņi tik ļoti dzīvo jauno tehnoloģiju pasaulē, ka viņiem nav pat savu attiecību. Par jauniešiem ļoti jālūdz Dievs.”

BĪBELE – ALFA KURSAM

Kā palīdzēt jauniešiem Latvijā? Kur ir tās vietas, kur kaut ko dara? Viena no tādām vietām ir “Alfa kurss” jauniešiem, ko divas reizes gadā organizē apmēram 10 dažādu konfesiju draudzes. Alfa kursu organizatori un dalībnieki ir pārliecināti, ka Alfa trāpa tieši jauniešu vajadzību mērķī, un tā var dot stabilu pamatu dzīvei. Tieši šiem jauniešiem ļoti vēlamies dāvināt mūsu īpašo Bībeles izdevumu jauniešiem ar krāsainu pielikumu – Bībeli tieši tev!

Būsim ļoti, ļoti pateicīgs, ja palīdzēsiet to izdarīt. No sirds pateicamies visiem, kuri ziedos! Bībeles Alfa kursam dāvināsim rudenī.