Dāvini bērnu grāmatu Bērnu slimnīcai un ziedo Ukrainai

● Ziedo un dāvini grāmatu “Bībeles vakara lūgšanas” Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai. Grāmata nonāks pie mazajiem pacientiem un viņu ģimenēm. 

● Šobrīd smagi cieš ukraiņu tauta. Šajā brīdī nevaram palikt malā – 10 % no jūsu visu saziedotās summas nodosim Ukrainas Bībeles biedrībai Bībeļu izdošanai. Ukrainā šobrīd ir milzīgs pieprasījums pēc Bībelēm – pēc cerības, ko sniedz Dieva Vārds.

“Grāmatas pozitīvi ietekmē ģimeni kopumā, arī pieaugušos. Paldies Bībeles biedrībai par darbu un, protams, arī naudiņas devējiem! Ikdienā, strādājot ar ģimenēm, kuras nonākušas smagās dzīves situācijās un pārdzīvojumos, varam redzēt šī ieguldītā darba augļus.”

Dieva svētību vēlot, 

Aina Briede, Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības kapelāne

Grāmatas saņems:  Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība,  Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas kapelāni, Vecāku māja un “Saulaino dienu bibliotēka”. Bērnu slimnīca saņems arī bērnu Bībeles ukraiņu valodā mazajiem pacientiem no kara plosītās Ukrainas.