Bībeles Saldus misionāriem

17. novembrī braucām ciemos uz Saldu – pie viesmīlīgajiem Svētā Gregora izglītības centra darbiniekiem un draugiem, lai saldeniekiem aizvestu un dāvinātu mūsu mīļo ziedotāju sarūpētās Bībeles. Dāvināt Bībeles, kas tiek ļoti gaidītas, vienmēr ir patīkami. Šoreiz tās tiks vietējo cilvēku evaņģelizācijai – gan skolās, gan lauku viensētās, gan daudzbērnu ģimenēm, gan vienkārši – evaņģelizējot Saldus ielās. Jo saldeniekiem ir viennozīmīgi skaidrs, ka šodien cilvēkiem arvien grūtāk ir pārkāpt baznīcas slieksni, tādēļ jāiet pie cilvēkiem tur, kur viņi ir. Tieši tādēļ Sanda un Eduards, kuri paši kādreiz dzīvojuši Svētā Gregora izglītības centra telpās, šobrīd katru sestdienu dodas uz Saldus centru, spēlē ģitāru un liecina cilvēkiem par Dievu. Savukārt Marika decembra sākumā dosies uz Zemītes vidusskolu pie skolēniem utt. Un tiem, kuri vēlēsies Bībeli vai bērnu Bībeli, tagad būs iespēja to saņemt. Saldeniekus patiesi var saukt par misionāriem, jo viņi ir atvērti vietējiem cilvēkiem.

Ikkatrs, kas lūdz, dabū, kas meklē, atrod, un, kas klauvē, tam atvērs”

Liels paldies Svētā Gregora izglītības centra biroja administratorei Marikai Ivsiņai, kura pavasarī piezvanīja mums un spontāni teica: “Lūdzu, tikai dodiet, mēs izplatīsim jebkuru daudzumu Bībeļu!” Tas pamudināja mūs lūgt palīdzību mūsu ziedotājiem. Bezgalīgs paldies visiem 252 ziedotājiem, kuri akcijas “Atver Bībeli!” laikā atsaucās mūsu lūgumam un saziedoja 4793 EUR. Pavisam kopā uzdāvinājām 194 grāmatas, tai skaitā 150 Bībeles.