Bībeles jauniešiem Alfa kursos

Bībele – GPS dzīvei

Šoruden dāvinājām Bībeles ar krāsainu pielikumu jauniešu Alfas kursu dalībniekiem. Vēlamies atbalstīt Alfa kursu kustību, jo tā ir lieliska iespēja uzrunāt mūsdienu jauniešus. Bībeles saņēma jaunieši septiņos Alfa kursos – Jaunjelgavas baptistu draudzē, Ogres Trīsvienības baptistu draudzē, Madonas Kristu Karaļa katoļu draudzē, Rīgas Vasarsvētku draudzē “Cerība”, Rīgas Sv. Pāvila evaņģēliski luteriskajā draudzē un Jaunjelgavas evaņģēliski luteriskajās draudzē. Pavisam dāvinājām 248 Bībeles. Sirsnīgi pateicamies 164 ziedotājam par saziedotajiem 7178,- EUR! Ļoti ceram nākotnē turpināt šo svētīgo darbu.

Dace Sināte, Madonas Kristus Karaļa katoļu draudzes jauniešu Alfas kursu vadītāja raksta: “Milzīgs paldies par Bībelītēm! Jaunieši bija ļoti priecīgi. Dažiem šī būs pirmā Bībele mājās, kāds cits priecājās, ka beidzot viņam būs sava Bībele, kura varēs stāvēt uz viņa plauktiņa, viņa istabā. Viena meitene teica: “Vajadzēja uz Alfu atnākt jau pirms 10 gadiem, lai iegūtu savu Bībeli!” Jaunieši priecājās arī par kartēm, kas ir Bībelēs – tas viņiem likās saistoši kontekstā ar šī brīža situāciju Izraēlā – lai labāk izprastu vēsturi. Vēlreiz – liels paldies!”

8. decembrī Bībeles biedrības ģenerālsekretārs Valdis Tēraudkalns un projektu koordinatore Antra Puriņa ciemojās pie Ogres Trīsvienības baptistu draudzes Alfas jauniešiem un pusaudžiem. Viņiem tika uzdāvinātas Bībeles, un V. Tēaudkalns pastāstīja, ko dara Bībeles biedrība, kāpēc vajadzīgi jauni Bībeles tulkojumi. Jautāts par to, kāpēc draudze izšķīrusies organizēt Alfa kursus, Artis Robalds, draudzes jauniešu Alfas vadītājs pastāstīja, ka šobrīd Alfai ir labs video formāts, un nav uz katru nodarbību jāaicina lektors, kā arī uz draudzes pasākumiem nāk jaunieši, kuri nav pazīstami ar kristietību. “To darījām arī viņu dēļ,” saka Artis. Tāpat Artis domā, ka iespējams būtu labāk, ja Alfa nodarbības notiktu kādā “neitrālā teritorijā”, nevis draudzes telpās. Izaicinājums ir arī tas, ka jaunieši ļoti labprāt nāk uz Alfu divas reizes mēnesī, bet uz dievkalpojumiem nenāk. Par to ir jādomā. “Liels paldies par Bībelēm, ko varējām dāvināt jauniešiem!” – saka Arrtis Robalds.

Lūk, ko par Bībeli un Alfu saka Ogres jaunieši:

– Bībele ir GPS dzīvei

– Alfa ir labs veids, kā uzdot jautājumus, kurus ikdienā neuzdodam

– Alfa liek aizdomāties par dzīves vērtībām

– Alfa ir pamācoši video, pēc kuriem var aizdomāties un mainīt dzīves ceļu

– Bībele man ir vārdos neaptverama grāmata

– Man paliek mierīgāk, it sevišķi no ieteikumiem, kas rakstīti Bībelē

– Alfa – miers, draudzība, ticība un mīlestība pret citiem

– Bībele – grāmata, kas māca, kā dzīvot