Bērnu grāmata Bērnu slimnīcai

12. oktobrī mums bija priecīga diena, jo devāmies uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu, lai Bērnu paliatīvās aprūpes biedrībai dāvinātu bērnu grāmatu “Bībeles vakara lūgšanas”. Būt par devēju vienmēr ir prieks. No sirds novēlam šo prieku sajust arī 375 mūsu atsaucīgajiem ziedotājiem, kuri saziedoja 8043,30 EUR, lai sarūpētu šo dāvanu! Bezgalīgs paldies ikvienam no viņiem!

Varējām dāvināt šo grāmatu ne tikai Paliatīvās aprūpes biedrībai, bet arī Bērnu slimnīcas kapelānei Intai Moricai, kā arī Bērnu slimnīcas Pedagoģijas dienestam. Pavisam kopā 388 grāmatas. Bībeles biedrība regulāri dāvina bērnu grāmatas Bērnu slimnīcai – laikā no 2006. gada dāvinātas 2233 grāmatas.

Bērnu Paliatīvās aprūpes biedrība pašlaik palīdz 240 nedziedināmi slimiem bērniņiem un viņu ģimenēm visā Latvijā. Trīs biedrības kapelāni dodas pie mazajiem pacientiem uz mājām gan Daugavpilī, gan Sedā, gan Liepājā un Ventspilī un citur.

Kapelāne Aina Briede: “Grāmata ir pat skaistāka, kā biju iedomājusies. Liels paldies! Grāmatas mums ļoti noderēs Ziemassvētku paciņās. Tās parasti lasa visa ģimene – māsas, brāļi, vecāki. Bērni ļoti tieši uztver Bībeles stāstus. Reiz kāda meitenīte ar onkoloģisku saslimšanu paziņoja, ka viņa grib nomirt. Visi bija šokā. Tikai pēc kāda laika sapratām, ko viņa ar domā – izrādās Svētdienas skolas stundās viņai ir teikts, ka mēs visi pēc nāves būsim paradīzē. Un tas taču ir labi!”

Kapelāns Jānis Balodis: “Grāmatas ir svarīgas, jo kādā brīdi, ko mēs pat nevaram nojaust, tās sāk darboties.”

Kapelāns Varis Bogdanos: “Jā, tās ir kā sēkla.”

10 % no šīs labdarības akcijas ziedojumiem nodosim Ukrainas Bībeles biedrībai jaunu Bībeļu izdošanai.