Bērnu Bībeles akcijai “Uz skolu ar somu”

Sadarbībā ar Vasarsvētku draudzi “Cerība” un SOS Bērnu ciematu asociāciju apmēram 600 skolas somās 1.- 4. klašu bērniem Rīgā, Tukumā, Ropažos un citur Latvijā ieliksim bērnu Bībeles,

“Gan maznodrošinātajām, gan daudzbērnu ģimenēm šī akcija “Uz skolu ar somu” ir ļoti liela svētība. Liela daļa ģimeņu ir līdz asarām aizkustinātas,  jo kāds runā un interesējas arī par viņiem! Cilvēkos tad ieplūst prieks un cerības stariņš ikdienas rūpēs. Dāvinot skolas somas, cilvēkiem stāstām arī par Jēzu. Bērnam un arī viņu vecākiem bērnu Bībele, kas ielikta starp skolas piederumiem, ir liela iespēja tuvoties Dievam. Īpaši šajā pandēmijas laikā, kad svētdienas skolu klātienes nodarbības nav atļautas. Daudzi par Dievu dzird pirmo reizi, īpaši bērni, kuri aug nekristīgās ģimenēs.” 

Sarmīte Horste, Vasarsvētku draudzes “Cerība” 
svētdienas skolas vadītāja un skolotāja