in English   

Bībeles e-formātā

Latviešu Bībele ir pieejama lejuplādei par maksu no "OliveTree" interneta veikala.

Saites uz pieejamajiem izdevumiem:
 
Lai varētu lasīt iegādāto digitālo Bībeles jaunā tulkojuma tekstu, nepieciešama programmatūra, kas bez maksas lejuplādējama no www.olivetree.com. 

Lejuplādes instrukcija jaunajam Bībeles tulkojumam.

Pirms pirkuma veikšanas pārliecinieties, ka Jūsu elektroniskajā lasītājiekārtā iespējams instalēt Olive Tree  aplikācijas (skat. iekārtu uzskaitījumu Olive Tree portālā).
Izveidojiet lietotāja kontu Olive Tree portālā: https://www.olivetree.com/store/register.php
Instalējiet Olive Tree portālā atrodamo Bible Study aplikāciju uz savas elektroniskās lasītājiekārtas.
Pēc pirkuma izdarīšanas Olive Tree interneta portālā lejuplādējiet pirkumu (elektronisko Bībeles tekstu) uz savas elektroniskās lasītājiekārtas, veicot sekojošas darbības:
Atveriet Olive Tree aplikāciju, uz uzklikšķiniet uz "Store", tad uz "Purchased", tad uz "Back up and synchronize books with your Olive Tree account".
Iereģistrējieties savā Olive Tree kontā, lai reģistrētu savus pirkumus.
Atkārtojiet šos soļus uz visām savām elektroniskajām lasītājierīcēm tikmēr, kamēr visi Jūsu izdarītie pirkumi ir lejuplādēti.
Ņemiet vērā, ka šie minētie soļi var atšķirties atkarībā no Jūsu izmantotās lasītājiekārtas.
 
SVARĪGI!!! 
Latvijas Bībeles biedrība neatbild par tehniskajām problēmām, kas saistītas ar lejuplādi. Lūdzu, vērsties pie uzņēmuma Olive Tree: support@olivetree.com!!
OliveTree negarantē, ka e-Bībeles darbosies ar Windows XP. Tas gan parasti iespējams, ja programmatūra ir regulāri atjaunināta, bet tas ir paša lietotāja risks. Vecākās Windows versijās tās noteikti nedarbosies.